Згідно з опитуванням LEGO троє з чотирьох (73%) дорослих людей у всьому світі шукають нові способи відпочити та зняти стрес. Можливо, ви й гадки не маєте про конструктор LEGO®. Так чому ж для відпочинку вибирають деталі LEGO?

Поетапне розслаблення

Приблизно половина опитаних повідомили, що у них абсолютно бракує часу на відпочинок. А майже кожен третій (30%) заявив, що відпочиває лише 5 годин на тиждень. За цей час можна, наприклад, переглянути два фільми або половину сезону серіалу. Як варіант — розпочати читати книгу, але часу настільки обмаль, що доведеться постійно робити перерви та заново відтворювати в пам'яті сюжетні  лінії. Ефективна альтернатива — цеглинки LEGO!

Продуктивне дозвілля

У сучасному світі дедалі більше людей зайняті розумовою працею, що вимірюється лише виконанням щомісячних дедлайнів. Через це майже відсутня матеріальна візуалізація роботи. А відпочиваючи з LEGO, ви проходите шлях від купи цеглинок до готової моделі у ваших руках. Таким чином ви бачите результат своєї роботи, відчуваєте задоволення від неї.

Відпочинок для мозку...

Ритмічне повторення простої ручної дії — збирання LEGO — сприятливо впливає на мозок, який протягом усього дня виснажується безладними перемиканнями між завданнями Будівництво, своєю чергою, відвертає увагу від щоденних проблем, які зазвичай пов'язані з досягненням стимулів, що відрізняються від ручної праці.

... але не бездумний відпочинок!

Крім зняття стресу, будівництво LEGO часто-густо пов'язують з розвитком важливих навичок, як-от креативність (90%), розв'язання проблем (87%), прийняття рішень (85%) або навчання на помилках (86%).

Великий заряд творчості

Науковці називають збирання LEGO «конструктивною грою», адже в процесі ви розв'язуєте технічні проблеми, знаходите правильні рішення, а також навчаєтесь оцінювати проблему під іншим кутом. Мозку байдуже, чи займаєтеся ви державними справами або будуєте цегляну кладку. Обидва варіанти змушують його працювати та створюють нові нейронні зв'язки.

Цікаве оффлайн-хобі

Легко знайти для себе дозвілля, коли поруч є доступ до Інтернету. Та коли його немає, завдання стає складнішим! Набір LEGO — Ідеальне рішення для розваги, незалежно від доступу до Інтернету.

Підтримка дрібної моторики

Робота з невеликими предметами — як-от цеглинки LEGO — залучає відразу кілька систем нашого організму: зір, м'язи, кістки та нерви (на кінчиках пальців є безліч нервових закінчень). Тож коли ви робите перерву на LEGO, ваш мозок активно працює і набуває нового досвіду. Це допомагає поліпшити механізм рухового планування — обмірковувати власні дії перед їх виконанням.

Набори відповідають вашим захопленням

В асортименті LEGO для дорослих кожен знайде свою пристрасть. Можете вибирати з широкого асортименту товарів відповідно до ваших захоплень і дизайнерських уподобань. Розширте власний автопарк з легендарним Lamborghini Sian, покажіть свою прихильність до фільмів, пристрасть до музики або додайте легендарну Мерилін Ворхола до особистої галереї.

Ідеальний відпочинок із друзями чи родиною

Збираючи LEGO разом із друзями, ви розвиваєте комунікативні навички, почуття спільності, власне співтовариство і спільний досвід. Низка терапевтичних методів та ігор на побаченнях також ґрунтуються на цьому принципі — кожен учасник може прикріпити тільки одну цеглинку без жодних консультацій, не коментуючи свої дії з кимось іншим. Коли мета, наприклад, разом побудувати дім.

Оригінальний декор або навіть ціла колекція

Зібраний LEGO доповнить будь-який інтер'єр, оригінально прикрасить його. Крім того, LEGO має величезний колекціонерський потенціал, що вже є захоплюючим і корисним. Щоб вивести колекціонування на новий рівень, просто виберіть цікаву для вас тему. Найбільша приватна колекція належить австралійцю Френку Смузу. Його навіть внесено до Книги рекордів Гіннеса.