Вам важко вирішити, що ви збираєтесь робити з дітьми напередодні Нового року? Не хвилюйтеся, ми склали перелік речей, які зроблять вашу новорічну ніч цікавою для всіх!

1. Прийміть новорічну обіцянку

Загадайте новорічну обіцянку разом із дітьми! Ви можете або записати свої цілі, або створити карту бажань, що відображатиме ваші прагнення на наступний рік. Це чудовий спосіб провести новорічний вечір із сім'єю.

Наприклад, ви можете зробити плакат з ім'ям кожного члена сім'ї та написати на ньому по одній меті для кожної людини. Це чудове заняття та дружня вечірка для всієї родини, оскільки це допомагає досягти мети, до якої всі прагнуть.

Якщо ви хочете бути трохи креативнішим, ви можете зробити баночку з новорічними обіцянками. Кожен член сім'ї пише одну новорічну обіцянку на аркуші паперу та кладе її в банку. Потім напередодні Нового року наступного року ви зможете взяти одне зі своїх рішень та подивитися, як ви впоралися за весь рік!

2. Організуйте дитячий ігровий конкурс

Влаштувати вечір ігор чудовий спосіб розважити дітей! Ви можете вибрати кілька ігор, які всі знають, як грати.

Якщо ви шукаєте чудові ігри, переходьте до нашої колекції ігор для вечірок! Є ігри для всіх вікових груп і всіх рівнів складності.

3. Влаштуйте костюмовану новорічну вечірку

Костюмована вечірка — один із найкращих новорічних заходів для дітей, який підніме настрій кожному! Якщо ваш бюджет дозволяє, ви можете зробити все можливе та купити реквізит для всіх. В іншому випадку ви можете просто спробувати зробити костюми самостійно. Створення костюмів разом із дітьми може бути дуже захоплюючим заняттям та допоможе згуртувати родину!

Для дітей такі приготування мають бути такою ж великою розвагою, як сумісний відлік до півночі.

Це може стати в пригоді: дитяча біжутерія, аксесуари для волосся, накидки, набори для створення прикрас.

Порада: якщо ви хочете зробити свято ще більш особливим, дозвольте дітям запросити близьких друзів та перетворити захід на ночівлю!

4. Подивіться новорічний фільм

Якщо ви шукаєте спокійне заняття, чому б не переглянути фільм разом? Є багато чудових новорічних фільмів на вибір. Можна навіть зробити традицією щороку у новорічну ніч дивитися улюблений! Веселощі для всієї родини гарантовано!

Наприклад, якщо вам подобаються анімаційні фільми, «Кошмар перед Різдвом» — чудовий вибір. Якщо ви віддаєте перевагу екшну, вам може підійти «Міцний горішок». А для тих із вас, чиї діти надто малі для напружених фільмів, «Полярний експрес» завжди буде хітом.

Це може стати в пригоді: проєктори

5. Влаштуйте сімейну танцювальну вечірку!

Діти люблять танцювати всією родиною! Ця гра — чудовий спосіб підняти всім новорічний настрій. Ви можете вибрати одну особливу пісню, під яку всі танцюватимуть, або надати вибір дітям.

Ви також можете ускладнити завдання, організувавши сімейний танцювальний конкурс. Це чудова ідея, щоб побачити, хто найкращий танцюрист у родині!

Це може стати в пригоді: акустичні системи

6. Приготуйте закуски до Нового року

Діти люблять допомагати на кухні, то чому б не дозволити їм самим приготувати закуски до Нового року? Є багато чудових рецептів, які легко та весело приготувати з дітьми.

Якщо ви шукаєте щось складніше, ви можете спробувати зробити свою власну версію суші!

7. Складіть сімейний список справ

Це чудове сімейне заняття, яке допоможе вашим дітям зберегти яскраві спогади! Ніколи не пізно розпочати створювати веселі традиції зі своїми дітьми, а записати цілі на новий рік — це завжди простий спосіб розпочати.

Це може бути будь-що! Можливості безмежні! Переконайтеся, що ви додали кілька простих дій для дітей, щоб вони відчували себе частиною того, що відбувається. Це традиція, яку ви зможете плекати довгі роки.

Це може стати в пригоді: блокноти, планери

8. Караоке

Цікаві новорічні ігри вдома можуть бути пов'язані з уподобаннями та талантами домочадців, у тому числі звичайно ж, зі співом! У невимушеній обстановці та в оточенні близьких простіше відчути себе співаком року і заспівати на всі часи. Тим більше, що в репертуарі можуть бути як колядки, так і найсвіжіші хіти. Вам не потрібно знати текст напам'ять — він поетапно відображатиметься на екрані комп'ютера, телефона чи телевізора. Все, що вам потрібно, це доступ до інтернету, список пісень та мікрофон, який можна замінити, наприклад, на пакування від дезодоранту.

Це може стати в пригоді: Бездротовий мікрофон-караоке The Rocket з колонкою

Кожне з вищенаведених натхнень, звичайно, може бути змінене так, щоб воно найкраще відповідало потребам дітей. Цілком можливо, що новорічна розвага, обрана для найменших, привабить і найстарших членів сім'ї. Нехай вони подарують усім масу розваг та чудових спогадів!