Коли справа доходить до немовлят, спокійний нічний сон — це нелегке завдання, а безперервний сон багато в чому схожий на виграш у лотерею. Якщо ваш малюк бореться з бажанням заснути, вам потрібно щось, що допоможе йому поринути у мирний сон. Чому б не використовувати іграшку для сну як допоміжний засіб?

Як і нам, немовлятам потрібні певні умови, щоби спати всю ніч. Такі фактори, як освітлення, температура та загальна атмосфера, відіграють роль у тому, наскільки добре наші малюки сплять, і це всі фактори, які ми можемо контролювати. Ми не обіцяємо, що ваша дитина більше ніколи не закричить — зрештою чудодійного засобу не існує. Однак іграшка для сну, безперечно, допоможе.

Що таке іграшка для сну?

Дитячі іграшки для сну можуть виглядати як звичайні м'які іграшки, але вони мають секретну суперздатність. Вони оснащені зручними для сну функціями, які допоможуть вашому малюку трохи поспати. Деякі з них відтворюють заспокійливі звуки природи або білий шум. Інші випромінюють м'яке та ніжне світло для маленьких очей, якщо вони раптово прокидаються вночі. Більше просунуті версії навіть включають датчики, які виявляють, коли ваша дитина ворушиться або турбується.

Ми хочемо розповісти про деякі іграшки для сну, які зроблять ваше життя та малюка набагато простіше.

М'яка іграшка Казкові сни коали Soothe 'n' Snuggle Breathing Koala Fisher-Price GRT59

   

Крім того, що вона чарівна, ця коала заколисує вашу дитину, коли вона притискається до неї, використовуючи ритмічні рухи дихання. Її можна налаштовувати, тобто ви можете налаштувати музику, звуки, гучність і освітлення відповідно до своїх уподобань і задіяти всі почуття вашої дитини, щоб викликати розслаблення і глибокий сон. Де взяти дорослу версію?! :)

Плюси: Зроблено з дуже м'якої тканини

Мінуси: У деяких оглядах згадується, що іграшка важча, ніж очікували батьки.

 

Іграшка Infantino м'яка навісна з вібрацією Сова 216320I

 

Іграшка виконана з якісних, приємних на дотик матеріалів. Завдяки кріпленню виріб можна брати з собою на прогулянки та поїздки.
При натисканні іграшка вібруватиме викликаючи у дитини позитивні емоції.

 

М'яка іграшка для сну MyHummy Teddy Bear Simon з датчиком сну 5907522820282

 

Цей ведмедик видає 5 звукових шумів: білий шум, рожевий шум, шум океану, зливи, внутрішньоутробні звуки з серцебиттям. Smooth Fade Звук зникне через 60 хвилин, а потім вимкнеться. Близько 15 рівнів гучності (залежно від вибраного звуку). Управління однією кнопкою.

 

Іграшка-комфортер Zazu Ослик Дон ZA-DON-01

   

Втішайте і заспокойте малюка, імітуючи серцебиття мами. Або увімкніть одну з інших заспокійливих мелодій: білий шум, лаунж-музику, колискову. Автоматично вимикається через 10 хвилин, а датчик плачу повторно активує звук.


Експерти рекомендують дозволяти дитині спати з м'якими іграшками лише після 12-місячної позначки через ризик задухи. Тому більшість іграшок для сну можна прикріпити до ліжечка або коляски, або вони великі за розміром, що знижує ризик того, що щось піде не так. Як тільки ваше маля підросте або перебуватиме під вашим наглядом, не соромтеся відстібати та дозволяти йому насолоджуватися обіймами м'якого друга.