Заохочувати дітей вдавати, що вони грають, набагато корисніше, ніж ви думаєте. Це допомагає дітям з усіх боків: стимулювати уяву, дозволяючи бути більш творчими, покращувати координацію очей і рук, підвищуючи їхню самооцінку, покращувати рухові навички, підтримувати соціальний та емоційний розвиток та розвивати їхню здатність розв'язувати проблеми.

Багато досліджень довели, що участь дітей у таких удаваних іграх, як роздача іграшкової їжі, складання діалогових сценаріїв для ляльок та тварин або спільне будівництво села може значною мірою сприяти їхньому психологічному розвитку.

Як батьки, ви є першими партнерами своїх дітей за іграми, і завдяки цьому вони виконують важливу роль, яка дозволяє їм почуватися важливою частиною команди. Вони справді включені.

Заповніть ігрову кімнату вашої дитини цими стійкими, високоякісними та екологічно чистими іграшками Tender Leaf, пробудіть їхню уяву та творчий потенціал.

Виготовлені з високоякісного масиву дерева ці іграшки довговічні та можуть передаватися з покоління в покоління. Ці іграшки дозволять дітям створювати захоплюючі та творчі світи, доки вони грають.

Ці іграшки не тільки естетичні, а й кумедні, чарівні та захоплюючі.


Іграшка з дерева Сад друзів надихне на творчу гру, покращить моторику та заохотить логічне мислення.

 

Ви також можете почати знайомити своїх дітей з овочами та приготуванням їжі за допомогою цієї міні-обробної дошки шеф-кухаря Tender Leaf Toys з овочами. Сімейні міні-кухарі напевно будуть раді працювати з вами пліч-о-пліч на кухні.


Дерев'яний човен із сімома тваринами, хлопчиком та дівчинкою призначений для рольової гри. Дітям сподобається тягнути човен за собою та створювати сценарії, використовуючи всіх персонажів. Виготовлена з каучукового дерева та пофарбована нетоксичною фарбою, ця надійна та безпечна іграшка надовго завоює любов.


Подивіться на чудові лялькові будиночки із цільного дерева та наборами меблів, розмір яких відповідає будиночку. Діти люблять грати разом, а ляльковий будиночок надає дітям ідеальне місце для розігрування сімейних ситуацій та подій. Додавання ляльок дозволяє дітям виражати себе і, таким чином, розвивати мовні та соціальні навички, такі як емпатія, спілкування та розв'язання проблем.


Побудуйте чудовий королівський замок за допомогою колекції дерев'яних модульних компонентів замку. Два королівства, оформлені в чарівному стилі, борються та об'єднуються з прекрасним Червоним Драконом.

З усіма цими іграшками Tender Leaf цікаво грати, вони безпечні для дітей та напрочуд довговічні. Виготовлені переважно без пластикових компонентів, дерев'яні іграшки проходять суворі випробування відповідно до міжнародних стандартів безпеки. Кожна іграшка виготовлена, щоб сприяти навчанню через гру. Усі вони не містять хімічних речовин і є екологічно чистими.

Іграшки цього бренду стануть чудовим подарунком!

Клацніть на логотип і ви зможете побачити весь асортимент Tender Leaf Toys на нашому сайті.