Перше правило догляду — захищати шкіру обличчя від сонця. Друге — робити це правильно. Зверніть увагу, чи ефективно ви використовуєте засоби з SPF.

  1. На відкритому яскравому сонці наносьте достатню кількість крему кожні 2 години.
  2. Регулярно оновлюйте шар санскріну: пітливість, фізичний контакт і вода можуть вплинути на ступінь захисту, яку ви отримуєте.
  3. Не забувайте захищати непомітні області, такі як вуха і задня частина шиї.
  4. Для оптимального захисту почекайте близько 20 хвилин, поки протисонцевий крем поглинеться, перш ніж виходити на вулицю
  5. Купуйте свіжий санскрін кожні 12 місяці для гарантовано оптимального захисту.
  6. Обирайте безпечні засоби: некомедоренні, гіпоалергенні та протестовані дерматологами.
  7. Використовуйте санскрін відповідно до свого типу шкіри.

Обирайте ефективні санскріни іспанського бренду дерматокосметики BABE:

СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ SPF 50+ з легкою текстурою призначений для нормальної та сухої шкіри обличчя. Засіб забезпечує найвищий захист від променів UVA і UVB, прозоре нанесення та швидке вбирання.

БЕЗМАСЛЯНИЙ МАТУЮЧИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ SPF50+ має спеціальну формулу для комбінованої/жирної/схильної до висипань шкіри обличчя. Крем не містить олій. Має ефект — Dry Touch (сухий дотик) — шкіра не масна після нанесення. Крем забезпечує найвищий захист від променів UVA і UVB, прозоре нанесення без блиску та швидке вбирання.

І пам’ятайте: сонцезахист піклується не тільки про здоров’я шкіри, а й про красу. Близько 80% усіх ознак старіння шкіри спричинені впливом сонця.

Кур’єрське доставлення по Одесі — безкоштовно до дверей для замовлень від 1500 грн. Для замовлень до 1500 грн вартість доставлення 100 грн.

«Новою поштою» по Україні — безкоштовно у відділення для замовлень від 1500 грн. Для замовлень до 1500 грн вартість доставлення сплачує отримувач.
Без плати комісії за переказ.

Актуальні адреси НП перевіряйте під час оформлення замовлення. Можливість і терміни доставлення залежать від поточної ситуації у вашому регіоні.

Віримо й пишаємося кожним із вас, нашими військовими та Україною.