Сьогодні виповнюється 90 років відколи Оле Кірк Крістіансен заснував те, що зараз відомо як LEGO Group, і компанія відзначає свій перший Всесвітній день ігор.

Зазвичай Play Day проводиться для працівників щороку. Цього року це відбувається у глобальному масштабі — принаймні саме цього прагне LEGO Group у своїй новій рекламній кампанії.

Всесвітній день ігор проходитиме як онлайн, так і в реальному світі, від офіційних магазинів LEGO по всьому світу до парків LEGOLAND.

«Коли мій прадід заснував компанію 90 років тому, він зрозумів, що гра може змінити життя дітей — вона об'єднує сім'ї та допомагає дітям розвивати навички, які дозволяють їм повністю розкрити свій потенціал», — сказав Томас Кірк Крістіансен, голова правління групи LEGO.

«У нього була лише невелика майстерня, але у нього були великі амбіції, щоб якнайбільше дітей могли відчути переваги, які приносить гра. Чи то 1932, 2022 рік, чи наш 100-річний ювілей у 2032 році, ми завжди будемо прагнути продовжити спадщину Олі, допомагаючи всім сім'ям, де б вони не знаходилися, добре проводити час».

Не турбуйтеся, якщо ви не зможете відвідати будь-який із заходів LEGO Group, присвячених Всесвітньому дню ігор: компанія також відзначає це онлайн-заходами, які ви знайдете в соціальних мережах або хештегу #LEGO90Years.

Завітайте на офіційну сторінку 90 Years of Play, щоб дізнатися більше.

Клацніть на логотип і ви зможете побачити весь асортимент конструктора Лего на нашому сайті.