Для замовлення або консультації ви можете замовити зворотний дзвінок або написати нам в чат. Залиште свій номер телефону, вкажіть ім'я та зручний час для дзвінка і ми передзвонимо вам.

Нова неземна колаборація Anex.

Давним-давно в далекій галактиці жили інопланетяни. Кожен з них мав свій характер та індивідуальність. Усі інопланетяни були різними, але об'єднувала їхня спільна мрія. Вони втомилися жити в космосі та хотіли переїхати ближче до людей, щоб було веселіше.

Разом із британським ілюстратором Вуді Вудсом Anex втілили їхню мрію в життя. Вони створили барвистий візок із космічним малюнком.
Містер Вуді Вудс – рудобородий ілюстратор, який займається улюбленою справою вже понад 8 років. Його яскраві та сміливі роботи закохали у себе багатьох дорослих та дітей. Містер Вуді Вудс працював з різними брендами, включаючи Dr Martens, BBC, Lad Bible, Marks and Spencer, Next та багатьма іншими.

Air-X Woo – це новий дизайн оригінальної моделі Anex Air-X. Anex зберегли всі улюблені функції оригінальної моделі, але поекспериментували з патерном і додали Instagram-фільтр з доповненою реальністю. За допомогою цього фільтра ви можете пожвавити деяких прибульців і навіть потримати їх на долоні! Фільтр можна знайти по-спеціальному QR-коду на сайті Anex або в Instagram @anexbaby.

Містер Вуді Вудс та Anex знають, наскільки важливу роль відіграє візок у вашому житті з дітьми. Саме тому вони створили дизайн, що подобається як малюкам, так і їхнім батькам.