Funko Inc. — американська компанія, яка виробляє ліцензовані та лімітовані колекційні предмети поп-культури, найбільш відомі своїми ліцензованими вініловими фігурками.

Продукти розробляються в штаб-квартирі Funko в Еверетті, Вашингтон, і в інших місцях по всій території США. Нові фігурки розробляються за участю ліцензіарів, студійних художників та фанатів через соціальні мережі. Художники Funko використовують ZBrush (програма для 3D моделювання) для створення цифрових моделей, які редагуються перед перетворенням на прототипи скульптур та відправляються на затвердження виробникам та ліцензіарам. Готові фігурки виготовляються на заводах у Китаї та В'єтнамі.

Ліцензовані ігрові фігурки FUNKO POP Том і ДжеріЛіцензовані ігрові фігурки FUNKO POP Черепашки НінзяЛіцензовані ігрові фігурки FUNKO POP МарвелЛіцензовані ігрові фігурки FUNKO POP Гарі Потер

Дизайн фігурок FUNKO POP! виконаний в японському аніме-стилі «Тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.

У лінійці фігурок представлені:

герої кінофільмів: Аліса в країні чудес, Гаррі Поттер, Мисливці за привидами, Зоряні війни, Всесвіт Marvel, Трансформери, Всесвіт DC, Академія Амбрела;

герої казок та мультфільмів:  Холодне серце, Як приручити дракона, Міньйони, Черепашки-ниндзя, Том і Джеррі;

популярні особи: музиканти, актори, спортсмени;

персонажів комп'ютерних ігор.

Отримати фігурку Funko Pop! як прототип себе — мрія багатьох селебрітіс. Безліч фотографій у соцмережах тому доказ.

У нашому магазині представлені фігурки Ліл Уейн, Фредді Меркюрі, Садіо Мане, Алісон Беккер, Рахім Стерлінг, Майк Тайсон.

Висока деталізація персонажів забезпечує максимальну схожість із героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!

Клацніть на логотип і ви зможете побачити весь асортимент фігурок на нашому сайті.