На Новий рік-2022 вийде спеціальний випуск, присвячений 20-м роковинам кінофраншизи про чарівника Гаррі Поттера.

Офіційний тизер-трейлер спеціального випуску «Повернення до Гоґвортсу». HBO Max/YouTube

Якщо ви хочете зробити ідеальний подарунок на день народження або свято, або просто хочете наповнити іграшковий ящик вашої дитини кількома предметами, що свідчать про вашу одержимість франшизою, або просто хочете порадувати себе, ми пропонуємо вам ознайомитись з нашим асортиментом іграшок.

1. Новорічний календар LEGO Harry Potter 76390

 

Зробіть очікування Нового року ще чарівнішим із новорічним календарем LEGO Harry Potter. Щодня ви відкриваєте нові дверцята, за якими схована іграшка-сюрприз. На вас чекає шість мініфігурок улюблених персонажів, а також цікаві предмети та чарівні аксесуари з фільмів — загалом, все, що потрібно, щоб грати в поїздку Гаррі з Тисової вулиці до Гоґвортсу та вигадувати власні пригоди. Також ви можете ознайомитися з усіма конструкторами Лего серії Гаррі Поттер тут

2. М'які іграшки персонажів Гаррі Поттера

 

 Артикул: WW-1072 Артикул: WW-1071 Артикул: NN8928

Для дітей молодшого віку наявність плюшевої іграшки Гаррі Поттера допоможе їм познайомитися з усім, що ви знаєте і любите у франшизі. Ви тільки подивіться, який милий плюшевий Добі! А вставивши руку в проріз у тулуб Буклі, ви зможете керувати рухом її голови, а при натисканні на потайну кнопку птах видасть характерний крик. Магли подумають, що це жива сова!

3. Чарівна паличка самого Волдеморту!

 

 

Чарівна паличка дозволить усім, від малого до великого, спробувати себе в ролі найстрашнішого чарівника всіх часів!

Кожен зможе потренуватися викликати заклинання, відточуючи майстерність, а потім спробувати себе у справжній дуелі! Артикул: 39837

 

3. 3D-пазли детальні копії локацій зі знаменитої серії фільмів

 

У нашому магазині ви знайдете Сімейний будинок Візлі, Будинок Хагріда, Три мітли, Замок Гоґвортс, Магазин квідичу та багато інших улюблених місць.

Тривимірні головоломки-конструктори легко зібрати за кілька годин за допомогою батьків чи компанії друзів.

Фігурні елементи 3д пазлів щільно поєднуються між собою спеціальними пазами.

4. Термочутливі чашки

 

Чарівні гуртки з розподільним капелюхом. Але якщо додати гарячої води, налити каву або чай, Ви дізнаєтесь до якого факультету розподілить Вас мудрий та досвідчений Капелюх!

Не забудьте зняти ярлик із зображенням герба факультету, якщо мрієте зробити сюрприз! Інші дизайни тут

 

5. Шкільне приладдя для юних чарівників

 

Все що необхідно в школі для того, щоб розбавити нудні будні помахом чарівної палички, ви знайдете в розділі Все для школи.

Магли просто обзаздряться!

6. Одяг зі світу Гаррі Поттера

 

Ми не знаємо жодної дитини, яка не пройшла стадію, коли вона любила одягатися як свої улюблені персонажі. І ми маємо круту іграшку для справжніх фанів — Плащ-невидимка! А також браслети, кулони, шкарпетки, капелюхи!