Як батькам, одним з ваших пріоритетів є забезпечення безпеки та здоров'я вашого дорогоцінного малюка. Крім дотримання правил гігієни рук та очищення поверхонь, до яких часто торкаються, таких, як столи, стільниці та дверні ручки, важливо чистити та стерилізувати дитячі предмети, включаючи пустушки, пляшечки та іграшки.

Якщо у вас є питання про те, як стерилізувати пустушки та соски для пляшечок, а також як чистити дитячі іграшки та плюшеві предмети, ця стаття буде для вас надзвичайно корисною.

Чи потрібно вам стерилізувати пустушки, пляшечки та соски для пляшечок?

Якщо ви використовуєте пляшки або пустушки, вам потрібно стерилізувати їх перед першим використанням і регулярно після цього, але не потрібно стерилізувати їх після кожного використання. Отже, після першого чищення, як часто ви чистите пустушки, пляшечки та соски для пляшечок?

Щодня ви можете чистити їх, просто запускаючи у звичайному циклі в посудомийній машині (просто перевірте пакування, щоб переконатися, що ваші предмети можна мити в посудомийній машині!) або мийте вручну в теплій мильній воді. Якщо ви користуєтеся посудомийною машиною, ставте пластикові пляшки на верхню полицю, щоб запобігти їх розплавленню. Пустушки, соски для пляшечок та інші дрібні деталі можна покласти у спеціальні кошики на верхній полиці, щоб вони не провалилися на дно посудомийної машини. Якщо ви миєте вручну, висушіть їх та переконайтеся, що вони повністю сухі, перш ніж прибрати.

Окрім щоденного чищення, ці предмети слід регулярно стерилізувати. Вам потрібно буде вибрати графік, який ви можете підтримувати і який вам зручний, будь-щотижня, раз на два тижні або щомісяця, але ми рекомендуємо стерилізувати не рідше одного разу на місяць.

Крім того, необхідно стерилізувати пустушки, пляшечки та соски для пляшок після того, як ваша дитина захворіла, якщо захворіли ви або інші члени сім'ї або якщо інша дитина використовувала пляшечку або соску вашої дитини.

Оскільки пустушки часто використовуються як предмети комфорту, вони мають тенденцію зношуватися. Частина догляду за пустушками полягає в тому, щоб знати, коли їх викидати. Як тільки вони починають виглядати зношеними або на них з'являються зламані або тріснуті деталі, краще викинути їх, замінити або купити нові.

Найкращі способи стерилізації пустушки

Електричний стерилізатор 3в1 Avent SCF291/00 — 2 599 грн

Хочете знати, як стерилізувати дитячі пустушки, а також пляшечки та соски для пляшечок? Процес насправді простий! Стерилізуйте до 6 пляшечок з аксесуарами лише за 10 хвилин. Компактний, але місткий стерилізатор для пляшок Advanced досить швидкий та ефективний, а також вбиває 99,9% мікробів* для повного спокою під час годування.

Якщо ви вирішили використати спосіб кип'ятіння, нагрійте воду до повного кипіння. Потім покладіть продукти та продовжуйте кип'ятити протягом п'яти хвилин. Якщо ви використовуєте стерилізатор, перед використанням повністю прочитайте інструкції виробника.

Як чистити дитячі іграшки

Найкращий спосіб щодня очищати пластикові дитячі іграшки – це використовувати мило та воду. Плюшеві іграшки зазвичай можна прати в режимі, що щадить, в пральній машині (найкраще прати в максимально теплій воді, але спочатку ознайомтеся з інструкціями з догляду на етикетці) і поміщати в сушарку на низькій швидкості.

Дитячі іграшки слід очищати не рідше одного разу на квартал, а також після того, як ваша дитина чи хтось із членів вашої родини захворів.

У нашому магазині ви можете придбати Спрей для чищення дитячих іграшок та інших поверхонь Nature Love Mere 400 мл 8809402092635, який містить лише рослинні інгредієнти. А також Органічний засіб для чищення іграшок і всіх предметів дитячої кімнати Friendly Organic 500 мл FR0911 без синтетичних ароматизаторів, агресивних ПАР, парабенів, спирту, хлору, барвників, фосфатів та інших небезпечних.