До стресу, пов'язаного з появою малюка, додається вибір правильного підгузка, який відповідає потребам вашої дитини.

Будь-яка рекламна фраза скаже вам: «Ось такий % мам люблять бренд "Назву придумайте самі!" Отже, як вибрати правильну марку підгузків для своєї дитини? На жаль, немає простого способу відповісти на таке запитання.

Кращий підгузок повинен зберігати шкіру вашої дитини сухою та захищеною від висипу та роздратування. У той час як припасування є дуже важливою частиною вибору правильного підгузка, на жаль, майже неможливо уникнути розривів та протікань.

Багато досвідчених мам відразу ж порадять вам не купувати велику кількість підгузків до народження дитини, тому що ваша дитина може швидко перерости розміри. Крім того, підгузки можуть не підійти або спричинити подразнення шкіри дитини.

Види підгузків

  • Підгузки можна розділити на два типи: стрічкові (テープ) та підгузки-трусики (パンツ).
  • Ви можете помітити жовто-зелену лінію або кілька смуг, що йдуть посередині та вгору по задній частині підгузка дитини. Ця смужка стане синьою при намоканні, вказуючи на те, що дитині потрібно змінити підгузок.
  • Підгузки стрічкового типу мають перевагу регульованого розміру завдяки застібкам з обох боків.
  • Можливо, ви захочете перейти на підгузки-трусики, коли ваша дитина зможе тримати голову, перевертатися та повзати.
  • Підгузки-трусики можуть порватися з обох боків, щоб їх було легко зняти.
  • Навіть якщо ваша дитина не досягла будь-яких або всіх цих етапів, якщо ви виявите, що рухи його ніг під час зміни підгузка занадто складні, то, можливо, перехід на підгузки типу спідньої білизни буде мати значення.
  • Ви також можете виявити, що деякі підгузки типу спідньої білизни мають стрічку на звороті, яку слід використовувати під час згортання брудного підгузка.

Розмір підгузку

Розміри, як правило, позначаються буквами та відповідають вазі дитини, і всі вони вказані на дні пакування у діапазоні кілограмів. Розміри можуть визначатися віхою розвитку вашої дитини. Будь ласка, майте на увазі, що розміри можуть змінюватись в залежності від бренду.

Японські бренди підгузків

Тепер, коли ми розглянули основну інформацію, подивімося на три найпопулярніші бренди в Японії, які представлені на нашому сайті — Merries, GOO.N та Mimzi.

Merries вважаються найбільш дихаючою маркою підгузків у Японії, завдяки чому шкіра дитини стає гладкою і сухою. Якщо ваша дитина страждає від попрілостей, перехід на Merries може допомогти.

Бренд настільки популярний, що кілька років тому він регулярно з'являвся в японських вечірніх новинах через постійні розпродажі через вимоги китайських туристів, чиї масові закупівлі змушували роздрібних продавців обмежувати продажі підгузків Merries одним пакуванням на людину.

Оскільки Merries, як і раніше, користується великою популярністю, немає нічого незвичайного в тому, що запаси в магазинах можуть бути обмежені, що робить онлайн-покупки найкращим вибором для цього бренду.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком підгузків певного розміру, ви можете розглянути GOO.N. Вони мають дивовижний діапазон розмірів від недоношених до 35 кг.

Підкладка підгузків містить вітамін Е, що робить їх придатними для дітей із чутливою шкірою. Підгузки GOO.N також мають тенденцію надавати сідничкам дитини більш гладкого силуету у порівнянні з підгузками інших брендів.

Японські підгузки MIMZI мають суперздатність: вони ультратонкі, адже товщиною всього 1,88 мм, які в 1/3 рази тонші за традиційні підгузки. MIMZI відрізняється тим, що використовує вологопоглинальний тканеподібний задній лист, що дихає. Це означає, що він не просто підтримує спинку малюка, але й дозволяє проходити повітрю. Таким чином, він поглинає вологу і випаровує її (тут діє принцип термобілизни).

Важливо пам'ятати, що засоби гігієни повинні зберігатися за певної температури в цільному пакуванні без пошкоджень.